top of page

Ceník služeb

Kosmetické služby, depilace, barvení řas a obočí

Podrobný ceník za kosmetické služby salónu Šárka. Pokud byste v ceníku něco nenalezli, nebojte se zeptat.

Kosmetické služby
profesionální péče pomocí kosmetických přípravků značky PHYT'S
 

SOIN AQUA PHYT'S Hydratační ošetření

 

délka ošetření 1:30 hod

cena: 1290,- Kč

Pár kapek této certifikované hydratace uhasí žízeň vaší pleti. Aktivní složka, kyselina hyaluronová přírodního původu, poskytuje silnou podporu hydratace na osvěžení dehydratované pleti. Představte si jak si užíváte mandlové a ovocné vůně této péče. Ruce a prsty vaší Naturo-kosmetičky jemně natírají a přitlačují plynulými pohyby. Čas se zastavil. Vaše smysly jsou probuzené osvěžujícím čištěním a exfoliační péčí s množstvím přírodních aktivních látek, 100% přírodního původu jako citron, sporýš lékařský, rozmarýn, levandule. Následně lahodná masáž s povzbuzující mátou, palmarosou pro dobrou regeneraci, aloe vera a kyselinou hyaluronovou, které jsou dvěma pilíři tohoto ošetření. Ošetření pokračuje aplikací alginátové masky. Dopřejte si kompletní relaxaci, dokud pokožka těží nejvíce z aktivních složek. Nakonec je vaše pleť chráněná a vyvážená díky fluidu nebo krému, v závislosti na typu vaší pleti.

SOIN MULTI-VITA

Anti-Age 50+

 

délka ošetření 1:30 hod

cena: 1490,- Kč

Soin Multi-Vita - Anti-age ošetření Multi-Vita (50 +)

Multivitamínový koktejl, který hydratuje, zpevňuje a dodává pleti minerální látky. Protivráskové ošetření ideální pro ženy nad 50 let. Obsahuje vitaminy skupiny B, A, E, C, zinek, citron, aminokyseliny a pšeničné proteiny. Ošetření se skládá z čištění pleti a následné masáže vzácnými protivráskovými oleji. Po aplikaci je pleť odpočatá a zářící, kožní tkáň je stimulována a revitalizovaná. Obnovuje se buněčná výměna.

SOIN ÉNERGIE VITALE - REVIDERM - Okysličující ošetření 25+

délka ošetření 1:30 hod

cena: 1490,- Kč

SOIN ÉNERGIE VITALE - REVIDERM - Okysličující ošetření (25+)

Specifická péče, která revitalizuje, omlazuje, vyživuje a okysličuje fádní pleť a předchází prvním známkám stárnutí. Je ideální pro všechny, kteří vedou hektický způsob života a jejichž pleť je pod každodenním útokem stresu a znečištění. Ošetření REVIDERM je obohaceno o chlorofyl rostlinného původu, revitalizující zdroj života, okysličující účinné složky a stimulanty na obnovu buněk, jakož i silné antioxidanty. Výsledkem je zářivá, viditelně silnější, okysličená pleť plná energie.

SOIN CAPYL -Specifická péče proti zarudnutí

délka ošetření 1:30 hod

cena: 1390,- Kč

SOIN CAPYL je speciální ošetření, které uklidňuje pokožku a stahuje cévy pro zredukování zarudnutí a citlivosti. Poskytuje komfort pleti s difúzním zarudnutím a rosaceou. Vhodné pro suchou pleť.

Soin Équilibre Nourrissant - Vyvažující

délka ošetření 1:30 hod

cena: 1290,- Kč

Aromaclear normalizuje a pročišťuje pleť s nedokonalostmi, s rozšířenými a ucpanými póry. Po odstranění make-upu a jemné exfoliaci se aplikuje pročišťující masážní sérum Sérum Pureté Lymfo-energetickou masáží pro jasnější vzhled a zdravěji vypadající pleť. Ošetření pokračuje aplikací uhlíkové masky s obsahem tří druhů jílů, která absorbuje přebytečný maz, odstraňuje nečistoty, odblokovává póry a redukuje výskyt pupínků. Na konec ošetření esenciální oleje obsažené v ukončovacím krému Créme Matifiante Pureté normalizují pleť a zajistí hydrataci a dokonalý matný efekt. Po ošetření vypadá pleť zdravější, je rozzářená, čistá, póry jsou stažené a nedostatky jsou zredukovány.

SOIN PURETÉ ANTI-IMPERFECTIONS 

délka ošetření 1:30 hod

cena: 1390,- Kč

Ošetření Soin Equilibre Nourrissant bylo vyvinuto tak, aby vyživovalo a chránilo normální až suchou pokožku díky obsahu výživných složek, jejichž cílem je zachovat hydrolipidický film pokožky.
Ošetření začíná očištěním pokožky a jemným peelingem, který ji zbaví odumřelých buněk. Následně se aplikuje sérum, které uvolní svůj plný potenciál díky speciální masáži obličeje, která kombinuje relaxaci a komfort. Ošetření je dokončeno jemnými tóny ukončovacího krému přizpůsobeného potřebám vaší pleti.

PANACCÉ - LE SOIN

Anti-Age 

 

délka ošetření 1:30 hod

cena: 2190,- Kč

Profesionální ošetření, které doporučuje 100% žen, které ho vyzkoušeli !

Certifikované BIO ošetření Soin Panacée poskytuje úžasnou kombinaci účinnosti a jemnosti. Originální textury a jedinečná remodelující masáž v kombinaci s masážním přístrojem Dermophyt's pro okamžité a viditelné výsledky již po prvním ošetření!

Anti-Age 30+

pro suchou a mastnou pleť

 

délka ošetření 1:30 hod

cena: 1390,- Kč

Soin Oligo-Vital - Anti-age ošetření Oligo-Vital (30 +)

Ošetření, které bylo navrženo na výživu, hydrataci a zásobení pleti minerály. Kombinuje aktivní látky, které působí proti vráskám a vyhlazují povrch pleti. Ideální pro demineralizovanou, povislou a předčasně stárnoucí pleť. Skutečná tajná protistárnoucí zbraň pro zralou a suchou pleť. Toto vyživující ošetření bylo speciálně vyvinuto pro jemnou pleť s nedostatkem živin.

 

Soin D´O - Anti-age ošetření D´O (30 +)

Vyvinuté speciálně pro zralou, mastnou pleť, zanechávajíc pokožku svěží a zářivou díky energické synergii tepla a chladu. Tato péče je navržena na vyvážení, vyživení, hydratování a zpevnění pleti. Je kombinací tří vlastností: PRELUDE 108 která ohřívá, MASQUE D'O která chladí a CYTYL - stabilizuje a zpevňuje. Ideální na stimulaci a tonizování stárnoucí pleti nebo revitalizování fádní pokožky.

SOIN ANTI-COMÉDON

Hloubkové čištění

ošetření proti komedonům

 

lka ošetření 60 min

cena: 1190,- Kč

Soin anti-comédons je ošetření pro mastnou, aknózní nebo problematickou pleť. Vyvažuje mazové žlázy a bojuje proti ucpaným pórům. Hloubkově čistí pleť náchylnou na komedony a pleť s rozšířenými póry. Čištění a jemná exfoliace připraví pleť na odstraňování černých teček. Pleť je přečištěná a detoxikována a nedokonalosti jsou odlehčené díky specifickému anti-komedónnímu séru. Ošetření nevyžaduje napařování pleti.

Depilace a barvení
 

Ret ................................. 130,- 
Brada ............................. 150,-
Obočí ............................. 120,-
Ret + Brada + Obočí .....  300,-
Tváře - celý obličej ......... 300,-
Podpaží .......................... 250,-
Celé paže ....................... 350,-
Bikiny ............................. 300,-
Lýtka .............................. 350,-
Stehna ............................ 350,-
Celé nohy ....................... 600,-                            

Úprava obočí .................. 120,-
Barvení obočí .................. 150,-
Barvení řas ...................... 150,-
Úprava a barvení obočí ... 250,-
Úprava obočí + barvení řas a obočí ... 370,- 

Depilace a barvení řas
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page